Dôležité odkazy na webstránky:

Česká republika , Kroměŕíž - Etika v práve - konferencia -diskusné fórum

  Číslo: 
  2019/EvP
  Druh: 
  viacdenný
  Typ: 
  Zahraničné semináre
  Plný názov: 
  Etika v právu-konference-diskuzní fórum
  Miesto konania: 
  Justičná akadémia ČR, Kroměříž
  Termín: 
  7. Október 2019 - 9:00 - 11. Október 2019 - 16:00
  Dátum uzávierky prihlášky: 
  30. Júl 2019

  Justičná akadémia Českej republiky organizuje seminár „Etika v právu", ktorý sa uskutoční v Justičnej akadémií Českej republiky, budova C, Smetanova ulice 3921, Kroměříž. Súčasťou každého prednáškového bloku bude panelová diskusia.

   

  Jazykový režim: český a slovenský jazyk

   

  Finančné podmienky: ubytovanie a stravovanie hradia organizátori

   

  Stravovanie je zabezpečené (3x obed, 2 x  raňajky, 2 x večera)

   

  Ubytovanie: Požiadavky na ubytovanie budú realizované s ohľadom na ubytovacie možnosti organizátora). Organizátor nemôže garantovať poskytnutie jednoposteľovej izby. Pre potreby organizátora je potrebné uviesť aj  meno osoby s ktorou budete ubytovaný v prípade 2 posteľovej izby (mailom  na adresu dagmar.hupkova@justice.sk).

   

  Program:  bude zverejnený po zaslaní od organizátorov a následne zverejnený na stránke JASR

   

  Cestovné a poistné  nie je hradené

   

  Prihlásenie:

  V prípade, že nevyplníte  prihlásenie na našom portáli vaše prihlásenie nebude môcť byť akceptované.  Pri prihlasovaní prosíme účastníkov dodržiavať Zásady pre výber účastníkov, najmä povinnosť nahrať vlastnoručne podpísané, oskenované čestné prehlásenie o požadovanej znalosti cudzieho jazyka (postup tu: http://www.ja-sr.sk/node/3837) do svojich osobných súborov.


  Zároveň pripomíname povinnosť každého účastníka zahraničného seminára nahrať do 15 dní od návratu z podujatia správu zo zahraničnej cesty na základe ktorej bude vyznačená aktívna účať na podujatí.  Správa zo zahraničnej cesty pre účely JA SR môže byť rovnaká, akú odovzdávate vo svojej inštitúcii. V zásade by mala obsahovať dátum, miesto, čas konania akcie, organizáciu, obsah podujatia, finančné podmienky a odborný prínos pre Vašu prax, rozsah min. 1 normostrany. Ďalšie odborné spracovanie obsahu seminára uvedené v tejto správe môže byť použité s cieľom skvalitniť obsah vzdelávania v našej inštitúcii.

   
  Nahratie dokumentu do osobných súborov: Vľavo dole pod Vašim menom kliknite na "Môj účet", následne vpravo hore kliknite na "Osobné súbory" a následn e vľavo dole na "Vybrať súbor". Nahratie prebieha podobne ako pri prílohe emailu. Správa sa nahrá do systému, kde je viditeľná pre Vás a zamestnancov akadémie.

   

   

  Odborný garant: 
  JA ČR
  Primárna cieľová skupina: 
  Sudcovia
  Počet účastníkov: 
  10
  Tajomník JA pre prípravu: 
  JUDr. Dagmar Hupková
  Urgentná komunikácia: 
  dagmar.hupkova@justice.sk