Dôležité odkazy na webstránky:

Zmena spôsobu prihlasovania do beck-online

Justičná akadémia Slovenskej republiky bude aj v nasledujúcich dvoch rokoch poskytovať neobmedzený prístup k jedinečnej ponuke elektronických odborných publikácií ponúkaných v rámci produktu beck-online, ktorého obsah tvoria najrozsiahlejšie a najpodrobnejšie publikácie zo širokého spektra právnych odvetví slovenského ako aj českého právneho poriadku, s prepojeniami na rozsiahlu judikatúru a dokumenty EÚ, ako aj s prístupmi ku konsolidovaným zneniam právnych predpisov.

 

Justičná akadémia Slovenskej republiky má k dispozícii 50 licencií s prístupom do právnych informačných systémov www.beck-online.sk a www.beck-online.cz.

 

Vzhľadom na zmen​y súvisiac​e s novým systémom beck-online.sk​, ako aj na zmen​y licenčných modelov v skupine C.H. Beck, počas obdobia 1. 6. 2020 - 15. 6. 2020 si Vás dovoľujeme upozorniť, že v tomto období dôjde k zmene spôsobu prihlasovania do právnych informačných systémov www.beck-online.sk a www.beck-online.cz.

 

Súčasný pôsob prihlasovania cez odkaz na stránke Justičnej akadémie bude platný do 15. 6. 2020, ​po tomto dátume bude deaktivovaný a bude možné použiť len prihlasovanie ​prostredníctvom nových prihlasovacích údajov. Od 1. 6. 2020 pre vstup do českej i slovenskej verzie beck-online bude potrebné použiť aj prihlasovacie údaje, ktoré Vám budú rozdistribuované v krátkej dobe emailom. 

 

Prihlasovacie údaje použite​, prosím​, v políčku "prihlásiť sa" po otvorení stránok www.beck-online.sk a www.beck-online.cz. Prihlasovacie údaje, ktoré obdržíte​, budú identické pre českú i slovenskú verziu.

Ak sa Vám nepodarí prihlásiť, je možné, že je účet práve používaný iným používateľom. ​Z tohto dôvodu sa​, prosím​, po ukončení práce v beck-online nezabudnite odhlásiť, aby účet mohli využiť ​aj Vaši kolegovia.

 

Ďakujeme za pochopenie.

 

obrazok

 

Kategória: